We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Tolga Üstün ile 12 kg. verdik !

Tolga Üstün ile 12 kg. verdik !

Uzm. Diyetisyen İpek AĞACA ÖZGER:

Çok değerli danışanım Tolga Bey ile 2 yıl önce ofisimde tanıştık. Kendisini başarıyla yaptığı seslendirmelerden tanıyordum. Sesi gerçekten çok gür ve güzel. Aynı zamanda karikatüristlik, oyunculuk ve metin yazarlığı yapıyor. Kendisi tanıdığım en komik insan diyebilirim; görüşmelerimiz kahkahalarla, Tolga beyin sprileriyle çok keyifli geçti. Tolga Bey çocukluğunda geçirmiş olduğu çocuk felcinden sonra hayatına yürümeden devam etmiş. Fazla kilolarından kurtulmak istediğinden bahsetti ve beslenme alışkanlıklarını konuştuk; metabolizma hızını ölçtük; kilosuna baktık. Tolga Bey’in ihtiyaçlarına ve beslenme alışkanlıklarına uygun ‘Kişiye özel diyet’ ini planladık. Tekerlekli sandalye ile yapılabilecek fiziksel aktiviteleri belirledik; kendisi zaten profesyonel sporculuk yapmış; hem de masa tenisi Türkiye şampiyonu!

Tolga Bey ofisime ilk geldiğinde kilosu 69 kg. idi. İlk ay 5 kg. kilo kaybettik. Haftalık görüşmelerimiz sonucu Tolga Bey’in kiosunu 57kg.a kadar indirdik. Yani toplamda 12 kg. vermiş olduk. Tolga Bey ortalama 1 sene sonra tekrar uğradığında kilosuna baktık ve ulaştığımız ideal kilosunu koruduğunu gördük. Bu fotoğraf da o günden bir kare.. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum; sevgiler…

Tolga ÜSTÜN:

“Milli düzeyde devam ettiğim masa tenisi sporunu ani bir kararla bıraktıktan sonra çok kısa bir sürede neredeyse 69 kiloya çıkmıştım. Hemen soluğu güvendiğim bir doktor arkadaşımın tavsiye ettiği Uzman Diyetisyen İpek Ağaca’nın yanında aldım. Meşhur güler yüzü ve tatlı diliyle karşıladı beni. İncelemeleri ve sohbetlerimiz sonunda; hayat tarzıma, yeme alışkanlığıma uyan bir diyet programı hazırladı. Bunun yanında birbirinden hayat boyunca uygulayabileceğim birbirinden önemli tavsiyelerde bulundu. Daha ilk ayın başında çabalarımızın sonucunu almayı başardık…”