We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Sıkça Sorulan Sorular

Programın süresine nasıl karar vereceğim?

Hedef kilonuza göre süre belirlemesi yapıyoruz. Örneğin; 8 kilo vermeniz gerekiyorsa 2 aylık, 25 kilo vermeniz gerekiyorsa 6 aylık bir program belirliyoruz. Amacımız bu süre içerisinde sizi ideal kilonuza kavuşturabilmek için destek olmak. İdeal kilonuzu öğrenmek için bize ulaşın.

Programa başlarken kan tahlili yaptırmam gerekiyor mu?

Son 6 ay içerisinde kan tahlili yaptırmış olmanız bizim için yeterlidir. Yaptırmış olduğunuz kan tahlil sonucunu doktorunuza göstermenizi, gerekirse muayene olmanızı önemsiyoruz. Varsa doktorunuzun önerilerini de bize iletiniz.

İlk diyet listem, programı satın aldıktan kaç gün sonra elime ulaşıyor?

Renkli Diyet online programımızı satın alıp online diyet danışan bilgilendirme formunu doldurduktan sonra ortalama 48 saat içerisinde diyet programınızı size ulaştırıyoruz.

Online diyet danışan bilgilendirme formuna nereden ulaşabilirim?

Online diyet programlarımızdan herhangi birindeki ‘’Hemen Başla’’ butonuna tıkladığınızda açıklamaların altında online diyet danışan bilgilendirme formu karşınıza çıkacaktır. Tıkladığınızda forma ulaşabilirsiniz. Dilerseniz linke http://online.renklidiyet.com/bilgi-formu/ tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Diyet listesi değişikliklerini her hafta mı yapıyorunuz?

Satın aldığınız tüm takipli online diyet programlarında her hafta yeni bir diyet listesi yollanmaktadır.

Sizinle haberleşmemizi nasıl sağlıyoruz?

Haberleşmeler danışanın tercihine göre şekilleniyor. Genel olarak; programın başında, her ayın bitiminde ve programın sonunda telefon görüşmesi gerçekleştiriyoruz. Diyet programlarını mail yolu ile göndermeyi tercih ediyoruz. Mail veya whatsapp üzerinden danışmak istedikleriniz için bize ulaşabiliyorsunuz.

Program süresince kilo takibi nasıl oluyor?

Kendi tartınızda; düz bir zeminde, hafif kıyafetlerle ve tercihen aç karnına tartı ölçümü yapmanızı istiyoruz. Her hafta aynı gün ve aynı saatlerde tartılarak tartı fotoğrafını bize atmanızı rica edeceğiz.

Şehir dışı veya yurt dışından katılabilir miyim?

Online diyet sistemi özellikle şehir dışı veya yurtdışında yaşayan kişiler için oldukça avantajlıdır. Yaşadığınız ülkede bulunan besinleri, alışkanlıklarınızı baz alarak programınızı oluşturuyoruz.

İstanbul’da yaşayan biri olarak ben de online diyet programınızı uygulayabilir miyim?

Yoğun iş yaşantısına sahipseniz, trafik derdi çekmek istemiyorsanız veya başka çeşitli sebeplerden dolayı ofisimize gelmek sizin için uygun olmuyorsa online diyet tam da size göre!

Uzaktan uzağa motivasyonu nasıl yüksek tutuyorsunuz?

Online diyet danışanlarımızla her zaman iletişim halinde oluyoruz. Aramızdaki mesafeleri kaldırıyoruz! Motivasyon şablonlarımız, telefon konuşmalarımız, gün içerisindeki haberleşmelerimiz ve keyifli diyetlerimiz sayesinde motivasyonunuzun yüksek kalmasını sağlıyoruz.

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Online diyet web sitemiz (online.renklidiyet.com) üzerinden ister kredi kartı ile; isterseniz havale / eft yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Gerektiğinde ödememi iade alabilir miyim?

Geçerli bir sebebiniz varsa (sağlık sorunu, vb) yaptığınız ödemenin kullanmadığınız kısmını iade alabilirsiniz. Programınızın kullandığınız süresinin bedelini toplam ödemenizden düşerek tarafınıza iade ediyoruz. 2 ay ve daha uzun süreli programlarda iade yaparken, diyet programınının geçirilmiş (kullanılan) her bir ayı, 1 er aylık ücretlendirme üzerinden hesaplanır. Hesaplanan tutar toplam mebladan düşülür.

Gerektiğinde programımı dondurabilir miyim?

Geçerli bir sebebiniz varsa (sağlık sorunu, vb.) programınızı max. 3 ay süresince dondurabiliriz.

Randevu İçin Telefon Numarası

E-mail Adresi

Adres

Valikonağı Cad. No:129/5 Nişantaşı