We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Tavsiyeler
Online diyet programından beklentimin üzerinde bir sonuç aldım. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca ve ekibindeki Diyetisyen Beste Pulat sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede sağlıklı ve düzenli beslenerek istediğim forma kavuştum. Programın bana en büyük katma değeri bundan sonraki yaşamımda kendi kendime uygulayabileceğim doğru beslenme bilgileri oldu. Her türlü soruma sabırla ve hızla yanıt buldum. Ekip, zorlandığım zamanlarda olumlu ve akılcı yaklaşımlarıyla bana destek oldu. Bunu yaparken hem bedensel hem de ruhsal sağlığımı sürekli gözetti. Online diyet sistemi oldukça pratik ; yüz yüze görüşmeye zaman ayırmaya gerek kalmadan uygulanabiliyor. Programın en keyifli yanı listeye birebir bağlı kalamadığınız durumlarda anında sunulan çözüm önerileri ile sosyal hayatınızdan ödün vermenize gerek kalmaması. İleride başka durumların gerektirmesi halinde bu ekiple yeniden çalışmayı seçerim. Benim için en iyiyi önereceklerine güvenim sonsuz. Teşekkürler!
Yaprak Kayalar
Rahatsız olduğum fazla kilolarımdan kendi denemelerim ile kurtulamadığım bir dönemde, çok sevdiğim bir dostumun tavsiyesi ile İpek Hanım’a gitmeye başladım ve bu karar belki de hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Hiç aç kalmadan, sıkıntı çekmeden 2 ay gibi bir sürede tüm fazla kilolarımı verdim, istediğim herşeyi giyebilir hale geldim, hayata daha mutlu, kendime güvenli ve pozitif bakmaya başladım. İpek Hanım sayesinde vermiş olduğum bu kiloları, kendisi ile görüşmelerimiz bittiği zamanlarda bile, sunmuş olduğu verimli programlar ile korumaya devam ettim. İpek Hanım iyi ki var, kendisini çok seviyorum
Damla Kardeş
Açıkçası hamilelikte 30 kilo alacağımı hiç düşünmemiştim. Ve işin kötüsü o harika bebeğin doğduğu günün ertesi günü hamilelikten şişmanlığa geçiş yapmış oluyorsunuz. İpek hanım sayesinde hem çok motive hem de hiç sütüm azalmadan 4 ayda 11 kilodan kurtuldum. Eski halime kavuşmama sadece 5 kilo kaldı. Pantolonlarıma İpek hanım sayesinde tekrar kavuştum.
Eda Yıldırım
14 yaşından beri tam bir diyet müptelâsıyım. Okumadığım diyet kitabı, denemediğim diyet yöntemi kalmadı. Birçok diyetisyeni bezdirdim, birçoğu da beni bezdirdi. Kendi kendimin de diyetisyeni oldum. Sonuncu diyet mâceramda iki yıl boyunca neredeyse hiç meyve yemedim. Yine de sonuç alamadım. Çocuklarımın diline yeniden düşmemek için gizlice İpek Hanım’a gittim. Ve nihâyet murâdıma erdim. Şu anda sağlıklı beslenerek ulaştığım ideal kilomu koruyorum. Siz de benim gibi bir diyet mağduruysanız soluğu İpek Hanım’da almanızı salık veririm.
Jin. Op. Dr. Ziynet HUT
Ben İpek Hanımla birlikte 3 ayda 15 kg yağ kaybettim. Aslına bakarsanız, bence ben hiç diyet yapmadım, sağlıklı beslendim. İpek Hanım bana özel bir beslenme programı planladı. Hatta annem birçok kez, o kadar çok yiyorsun ki nasıl kilo veriyorsun anlamıyorum diye şaşkınlığını dile getirdi. Bu arada kilo verdiğinizde kendinize güveninizin arttığını, istediğiniz her şeyi giyebildiğinizi söylememe sanırım hiç gerek yok. Unutmadan söylemeliyim; 2 senedir kilomda neredeyse hiçbir değişiklik olmadı, hala tüm istediklerimi giyebiliyorum, yani sadece zayıflamadım, yeme alışkanlığımı, yaşam tarzımı değiştirdim. Çok mutluyum.
Mine Germeli- Avukat
İpek Hanım ile işyerim sayesinde tanıştım. 2 aydır İpek hanımın takibinde kilo veriyoruz. Yemek yemeyi çok sevdiğim halde 2 ayda 8 kg. verdim. Artık daha hafif ve daha sağlıklıyım; bunu hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İpek hanım olmasaydı sağlıksız beslenmeye ve kilo almaya devam edecektim; iyi ki tanıştım. İpek hanım’dan sağlıklı beslenmeyi de öğrendim. Kilo vermek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
Hanife Gökyer
İpek Hanım ile bir arkadaşım sayesinde tanıştık, yoğun iş temposu ve seyahatler sebebi ile düzenli beslenmeyi ihmal edip 8 kio fazlamın olduğu bir dönemde idim bu süreçte eşimin de hamile oluşu ve her canı istediğini canı istediği saatte yemesi benim için kabusa dönüşmek üzereydi ve sağolsun İpek Hn. yardımıma koştu, hiç beni zorlamayan, yemek alışkanlıklarımı değiştirmediğim ama sağlıklı ve dikkatli beslendiğim bir sürece başladım. Haftalık takipler ile menüleri değiştirerek sağlıklı yeme ve kilo verme süreci başladı. Şu an 8 kilo verdim ve kendimi çok iyi hissediyorum. Bu arada kızımızın doğumu ile eşim de hamilelikte aldığı kiloları kontrol altına almak için çok kısa süre içerisinde İpek Hn. ile görüşecek. Şimdiden yaptığı ve yapacağı tüm katkılardan dolayı İpek hanıma çok teşekkür ediyorum.
Tansu Ursavaş
Birlikte başladığımız bu süreçte en büyük kazanımımız ne oldu diye bakınca; diyetin ve dönemsel kilo kaybının ötesinde beslenme şeklimizin değiştiğini, bu konuya yaklaşımımızın farklılaştığını görüyoruz. Düşündüğümüzün aksine, “kaçamaksız diyet olmaz”, “onu yediyseniz bugün şunu daha az tüketin” diyen biz uzmanla, işinin gerçekten uzmanıyla çalışınca hiçbir zaman moral bozukluğu yaşamak ya da demotive olmak mümkün değil. Her geçen gün daha hafif, sağlıklı ve zinde hissettiğimiz bu yolculuktan son derece memnunuz 🙂
Melike & Gürcan TOPKAYA
Son 2 senedir hayatımda hiç sahip olmadığım kiloya ulaşınca artık gerçekten bir uzman eşliğinde kilo vermem gerektiğine karar verdim. Bu zamana kadar kulaktan dolma bilgiler ile kendimce birçok kez diyet yapmaya çalıştım ama hiçbirinde kalıcı sonuçlara ulaşamadım. İpek hanıma internetteki araştırmalarım sonucunda ulaştım. Bende Eskişehirli olduğum için İpek Hanımın Eskişehirli olduğunu öğrendiğim anda hemen kendisinden randevu aldım . Yapıcı yaklaşımıyla, sürekli iletişim kurarak ve listeyi bana göre şekillendirerek 2 ay boyunca diyetten kopmadan kilo vermemi sağladı. Programımıza başladığımızda 62 kiloydum 2 aylık süre sonunda 57 kiloya düştüm. Bu süreçte su içmenin ve hareket etmenin kilo vermede gerçekten çok önemli 2 etken olduğunu yaşayarak öğrendim. Verdiğim 5 kilo ile beraber kendimi çok daha iyi hissediyorum ve en önemlisi bu süreç zarfında beslenme alışkanlıklarımın çok olumlu yönde değiştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Karşısındaki insanı zorlamadan, empati yaparak ve içinde bulunduğunuz durum ve ortamı anladıktan sonra kolaylıkla uygulanabilecek tavsiyeler vererek pek çok kişi için çok zor bir süreci kolaya çevirmeyi başarıyor İpek Hanım. Önerilerini yaparken insan psikolojisinin önemini göz ardı etmeden, her aşamada sizi ikna ederek yapıyor işini. Sıcak bir kişilik, hep gülen bir yüz de işin bonusu.. Sağlıklı beslenme adına profesyonel yardım almak isteyen herkese Uzman Diyetisyen İpek Ağaca’yı tavsiye ediyorum.
Bahar T.
İpek Hanım bana diyet yapmaktansa doğru beslenmeyi öğreterek çok uzun zamandır 100’ün üzerinde olan kilomu yeniden 2 basamaklı rakamlara indirmemi sağladı. Kendisi, her zaman gülen yüzü ve olumlu tavrıyla size doğru beslenmeniz için bilgi vermenin yanı sıra motivasyon desteği de sağlamayı hiç eksik etmiyor. Uzun zamandır verdiğim kilo verme savaşında bana verdiği destekten dolayı Uzman Dyt. İpek Ağaca’ya çok çok teşekkür ederim.
Murat Y.
Benim İpek Hanım’la tanışmam artık sağlığımın alarm verdiği sırada doktorumun önerisi ile oldu. Fakat maalesef o güne kadar hayatım boyunca birçok kere diyet programları denemiş, birçok bilgili kişiye(!) danışmış biri olarak diyet yapmaya ve bu gibi diyet programlarına olan inancımı kaybetmiştim. Gerçekten isteksizdim ve pek de şans tanımıyordum artık kendime. Bu mesele bana göre ya kendi kendime çözülmeliydi, ya da hiç çözülmeyecekti. Görünüşe göre de hiç çözülmemeye doğru gidiyordu. İşte öyle bir dönemde doktorumun direktifi ile Diyetisyen İpek Hanım girdi hayatıma. Daha önce karşılaştığım “bilgili kişi”lerden farklıydı. Öncelikle karşımda kurallar ve yasaklar sıralayıp derin karamsarlık tablosu çizen otoriter kişi yerine; güleç, pozitif, etrafına ışık saçan ve öncelikle beni anlayıp çözmeye çalışan biri vardı. Şaşırmıştım. O anda kendime bir kez daha şans verebilecek gibi hissettiğimi hatırlıyorum. Böylelikle başladı İpek Hanım’la olan bağım. Kendimden hiç ummadığım kadar kilo kaybettim sayesinde (Toplamda 20kg.verdim!) ve ilk defa karamsarlık kuyularına düşmedim veya şu rejim bitse de şunu şunu yesem gibi saldırganlık psikolojilerine de girmedim izlediğimiz yolda. Ardından bir gebelik dönemi yaşadım ve ağır bir gebelik sonrası dönemin ardından kendimi yeniden İpek Hanım’ın yanında buldum. Şu anda birlikte, benim ikinci kez mucize olarak tanımladığım şeyi gerçekleştiriyoruz adım adım. Kendisi her görüşmemizde beni durduran bir otorite olmak yerine itici bir güç oluyor, o nedenle Diyetisyen İpek Hanım artık hayatımın bir parçası, yeniden ışığı görmemi sağlayan doğru kişi. Umarım benim gibi daha birçok kişinin yaşamına ışık getirir…
Didem G.
programa göre yaptığım yeni beslenme ve yaşam tarzı ile hedeflediğimiz kiloya her şeyi yiyerek, hatta kaçamakları zaman zaman abarttığım halde rahatça ulaştım. Şimdi yorulmadan yürüyebiliyor,merdiven çıkıyor hatta daha rahat nefes alabiliyorum. Bu kadar kısa zamanda hiç güçlük hissetmeden nasıl kiloları verdim anlayamadım. Acaba kiloları bu hanım kızımızın güler yüzü, tatlı dili mi aldı götürdü?
Erdoğan Köroğlu
Kilo vermeden önce aynanın karşısında kendime kızarak ve söylenerek bakıyordum. Her ne kadar bu kiloları hamilelik surecinde almış olsam da sağlıksız beslendiğim ve önüme ne gelirse bilinçsizce yediğim için kendime kızmaktan başka yapacak bir şey yok diye düşünüyordum. Ta ki, Diyetisyenim İpek Ağaca ile tanışıncaya dek…. 3 aylık program sonunda 75 kilodan 65 kiloya düştüm. Artik giydiğim kıyafetler daha güzel yakışmaya başladı, kendime güvenimi tekrar kazandım. Çok ilginçtir ki, bel ve bacak ağrılarım kilo verdikten sonra kendiliğinden geçti. Artik sağlıklı beslenmeyi ve yediklerimizin vücudumuzda neler yaptığını öğrendiğim için hangi gıdayı ne ile tüketeceğim veya tüketmeyeceğimin farkına vardım. Uzman Diyetisyen İpek hanıma bana olan desteği ve beni bilinçlendirdiği için çok teşekkür ederim.
Serap Cingöz
Merhaba, Ben Emel Gürsoy. 57 yaşımdayım. 30 yıl önce incecik bir genç kızdım. Doğumlar, menopoz, emeklilik ve en önemlisi yanlış beslenme yüzünden bir de baktım ki 97 kg olmuşum. 97 kg olmanın nasıl bir duygu olduğunu merak edenlere şunları söyleyebilirim: Biraz yürüseniz, nefes nefese kalıyorsunuz, Merdiven çıkmak zorlaşıyor, Kendinizi beğenmiyorsunuz, Beğenmediğiniz kıyafetleri giymek zorunda kalıyorsunuz, Eski arkadaşlarınızla karşılaşmak istemiyorsunuz, Kilonuzu kimseye söylemek istemiyorsunuz, En vahimi hiçbir zaman kilo veremeyeceğinize inanıyorsunuz. Bütün bu duygular içinde bunalırken, tavsiye üzerine, kendimi Diyetsiyen İpek Ağaca’nın karşısında buldum birgün. Bana öyle bir pozitif enerji verdi ki, diyete başlamaya karar verdim. Oysa, şimdiye kadar asla diyet yapamayacağımı sanıyordum. Çünkü, diyet yapmayı aç kalmak sanıyordum. İpek Hanım, beslenme tarzımı öğrendi, bütün tetkiklerimi yaptırdı, metabolizma hızımı ölçtü. Bütün bunların ışığında bana bir program belirledi. bundan sonra olanları şöyle özetleyebilirim; Hiç aç kalmadım, Günlük hayattan kopmadım, Doğru beslendim, Hedeflediğimiz gibi, her hafta 1 kg verdim, Hiç kabız olmadım, Reflüm geçti, Midemdeki kaynamalar bitti, Dizlerimdeki ağrılar geçti, Artık nefes nefese kalmadan, uzun süre yürüyebiliyorum, Merdivenlerden korkmuyorum, Beğendiğim kıyafetleri giyebiliyorum, Horlamıyorum, Ayakkabılarım artık daha rahat, Kendimi beğenmeye başladım, Kendimi daha genç hissediyorum. Artık bu beslenme şekli benim yaşam tarzım oldu. Şu anda 80 kg oldum ve diyete severek devam ediyorum. Bir melek bana sihirli değneğini değdirdi ve doğru beslenmeyi öğretti. DOĞRU BESLENMEYİ SEVİYORUM. KENDİMİ SEVİYORUM. İPEK AĞACA’YI ÇOK SEVİYORUM. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.
Emel Gürsoy 17 kg verdi !
Yaşlar hızla ilerleyip, kilolar katlanmaya başlayınca insanı bir korku alıyor. Hele ki yemek yapmayı ve eş dost ağırlamayı seven, bir kişiyseniz bir yandan harıl harıl yemek yapıp diğer taraftan yememek için nefsiniz ile mücadele ediyor, giydiğinizin de yakışmasını istiyorsanız çıkışı olmayan bir labirente hoş geldiniz demektir. Evde yaptığım diyet denemeleri fayda etmeyince buna profesyonel bir müdahale lazım diyerek Diyetisyenim sevgili İpek’in dünyasına dahil oldum. Kilo vermem hiç kolay olmadı, hatta epey zaman yerinde saydı, ben umutsuzluğa düştüm,o düşmedi, motivasyonu süperdi. Her hafta yaptığım ziyaretlere ve yemek listelerime uyarak zamanla kilo vermeye başladım. Şimdi 40 beden oldum, amacım bunu hep korumak, menapoz dönemini yağlanmadan kilo almadan ruhen ve bedenen sağlıklı atlatmak. Kiloma takılmıyorum, kendimle barışığım diyen insanlara asla inanmıyorum,çünkü her fazla kilonun insan vücuduna artı bir yük getirdiğine, sağlığını ve moralini bozduğuna inanıyorum. İpek Hanım sayesinde arık bol bol yürüyorum, akşamları erken ve hafif yemekler yiyerek geçiriyor, bir öğün fazla kaçırdıysam diğer öğün dikkat ediyorum, ve de zayıflamışsın dediklerinde çok mutlu oluyorum. Sevgiler
Feyiz Bahçecik
Bu yaşıma kadar birçok kereler kilo vermek için çeşitli diyetler yaptım. Ancak bunlar diyetisyen kontrolünde olmayan ve yiyerek değil yemeyerek zayıflama esasına dayalı diyetlerdi. Sağlıklı olup olmaması tartışılır da olsa evet çok güzel sonuçlar aldım. Ancak belli bir yaşa geldikten sonra hele ki yorucu ve stresli bir yaşam şekline sahipseniz yemeden zayıflamak sağlıksız olmasının yanı sıra sinirleri yıpratıcı ve can sıkıcı oluyor. Diyetisyen yardımıyla zayıflamaya karar verdiğimde kendimi bu şekilde disipline etmek konusunda şüphelerim vardı. Ancak İpek Hanımın güler yüzü ve destekleyici ılımlı yaklaşımları ile bu sürecin o kadar da kabus bir hal olmadığını gördüm. En güzel yanı verilen sınırlar çerçevesinde kendi besin tablonuzu oluşturmak ve aç kalmadan zayıflamak oldu. Ben yaklaşık 2,5 aylık bir sürede 8 kilo verdim. Olamayan kıyafetlerin içine tekrar girebilmenin ve aldığınız iltifatların hazzı insanı gururlandırıyor. Kendiniz için bir şeyler yapın. Fazla kilolarınıza karşı sağlıklı bir mücadele başlatın. Sevgiler..
Gözde Kuranel / Ağustos 2012
Uzun yıllar sporla uğraştım 26 yaşında evlendikten sonra düzenli hareketlilik yavaşlamaya başladı (o zaman 68 Kg. dım). Eşim 1 yıl sonra hamile kalınca 10 ay sonu da eşim doğum yapıp, ben doğum yapamayıp 96 Kg da kaldım. Zaman içinde kendimce spor ve diyetlerle kilolarını verdim – aldım. Şu an 45 yaşıma geldiğimde kilom 117Kg.’ dı. Eşimin ısrarlarıyla ben inanmayarak diyetisyene yönlendirdi. İpek hanımı da kendisi buldu. Önce gıda testi,metabolizma testi,kan testi derken Karşımda İpek hanım yazıp ta çizdi. İşim gereğince zaten düzensiz yemeklerle ben bunu yapamayacağımı düşündüm. Fakat teslerin sonucu yediğim gıdaları ayırıp geri kalanlar bizimdir diyerek İpek hanımın beni düzgün takip etmesi ve düzenli yürüyüşlerimi gerçekleştirmem 5 ay süre içinde 25 kg verme mi sağladı. Şimdi çok mutluyum. Çünkü 25-30 yaşlarla yarış bile yapabiliyorum. 35’indekilerden genç duruyorum (Öyle deseler de bende inanıyorum).
Kenan Anıl
Yaşamın benim olduğuna inandıran İpek Hanım sayesinde programlı bir hayatım oldu. Dünyanın neresine gidersen gideyim spor çantamı almadan gitmediğim gibi her gün sabah 05:30 da sporumu yapıyorum. İstediğimi de yiyiyorum, tabiî ki abartmadan. Yani diyetisyen olmadan bir şey olamayacağını anladım. İpek Hanıma teşekkür ediyorum.
Işıl Bozkurt
İpek hnm, profesyonel anlamda destek aldığım ilk ve tek diyet uzmanıdır. Kendisi ile 2 Mart 2010 tarihinde tanıştım ve aynı gün başlamış olduğum 6 aylık bir takip programının gereği olarak, her hafta ziyaret ettim. Gerçekçi, uygulanabilir ve bana özel çözüm önerileri ve yaklaşımları ile, 103 kg olarak başladığım bu süreci, birlikte ve mükemmel bir biçimde tamamladık. 6 ay sonunda tam 31 kg verdim ve bugün 72 kg olarak, koruma programı uyguluyorum. Bu süreç içerisinde onun hakkında sahip olduğum olumlu duygu ve düşüncelerimi destekleyen pek çok haklı yorumun bu sitede bulunduğunu görmek, beni gerçekten memnun etti. Özel ve iş yaşamımdaki tüm tanıdıklarıma tavsiye ettiğim ve bizzat yönlendirdiğim, sevgili diyet uzmanım İpek Ağaca’yı tanımış olmaktan, büyük memnuniyet duyuyor ve kendisini, siteniz aracılığı ile tüm okurlarınıza tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler dilerim …
Eralp Ö.***
Merhabalar, ben bir türlü kilo alamamaktan dolayı şikayetim olduğu için tavsiye üzerine Diyetisyen sn İpek Ağaca’nın hastası oldum. İpek hanım, vucut analizimi yaparak bana uygun beslenme programı hazırladı… ve önerdiği program doğrultusunda gayet eşit ve kontrollü şelilde kilo aldım. Boyuma uygun kiloya ulaştım ve şuan Sn İpek Ağaca’nın verdiği proglamı takip ederek sağlıklı bir şekilde ulaştığım kiloyu koruyorum. Sadece kilo vermek değil almakta sorun olabiliyor. Böyle bir sorununuz varsa kesinlikle İpek hn’ı tercih etmenizi öneriyorum…
Muazzez ***
Ne kadar rejim de yapsam asla çikolatadan vazgeçemiyordum. Aslında vazgeçmem de gerekmiyormuş . Alışkanlıklarımı göz önünde bulundurarak bir beslenme programı hazırladı. İnanmıycaksınız ama dondurma ve çikolata bile yiyebiliyorum. Ve üstüne kilo veriyorum 76 kilo ile gittim 2,5 aydır bana göre yapılan rejimi uyguluyorum. Önceden rejim yaptığımda sinirli olurdum,halsiz olurdum şuanda bunların hiçbirini hissetmiyorum. Sağlıklı beslenme dedikleri şeyi İpek Hanım sayesinde öğrenmiş oldum. Üstelik bölgesel olarak ne kadar fazlalığım var ne kadar yağ yakılması, ne kadar kas ağırlığım olduğunu ve ne yapmam gerektiğni biliyorum sonucu merak ednler için söylüyorum 2,5 aydır gidiyorum 78 kilodan şuanda 68 e düştüm gerçekten memnunum. Fotokopi yapılmış bir diyet uygulamıyor kesinlikle özel alışkanlıklarınızı mutlaka öğrenip ona göre diyet listesi hazırlıyor. İçten davranışı, cesaretlendirip ,motive olmama yardımcı oldu. Kilo sorunu olanlar son olarak şunuda belirteyim hap vs de denedim hiç uğraşmayın en iyisi uygulayabileceğiniz bir diyet programı ve biraz spor. Kolay gelsin..
Seda ***
Sosyal hayatımı da olumsuz etkilemeye başlayan beslenme alışkanlıklarımı bir sisteme sokmak ve beni mutsuz eden kilolarımı vermek için uzman birine danışmam gerektiğini anladığımda İpek Hanım internette karşıma çıktı. İnsan diyetisyen ararken, destekleyici sözlere ihtiyaç duyuyor. Ben bu süreçteki herkese İpek Hanım’ın çok doğru bir adres olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İpek Hanım’ın en büyük özelliği ve farkı; sizin yaşam düzeninize göre uygulaması kolay bir liste hazırlıyor olması. Siz saatleri size uymayan, zor bulunan besinlerden oluşan bir listeye alışmak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca ben bu süreçte, hiçbir şeyi yemenin yasak olmadığını sadece miktarının önemli olduğunu, neyi ne kadar yemem gerektiğini öğrendim. İpek Hanım sağlıklı ve formda günler için kesinlikle sizin ihtiyaçlarınıza da cevap verecektir.
Çiğdem ***
İpek hn. ile 2 ay önce tanıştım, 1 ay daha kendisi ile diyet programımıza devam edeceğiz. Kendisini son derece iyimser ve cana yakın buluyorum, bu da diyet programıma sonuna kadar uymama destek oluyor.. Bir de son derece destekleyici bir yapısı var. Her gidişimde beni daha fazla motive ediyor ki bu yapıda bir doktor bulmak gerçekten çok zor.. Sağlıklı yaşamak için kendisi ile daha çok uzun zaman görüşeceğimi şimdiden biliyorum, ve kendisini diyetisyen arayan herkese tavsiye ediyorum.
PINAR ***
Küçük yaşlardan itibaren fazla kilolu idim. Fazla kilolu olmanın ne gibi olumsuz durumlara sebep olduğunu benden daha iyi kimse bilemez herhalde. En sonunda kilo vermek istedim ve bir arkadaşım sayesinde Diyetisyen İpek Hanım ile tanıştım. Kendisi bana özel diyet planladı. Benim alışkanlıklarımı sıkılmadan, uzun uzun dinledi. Sevdiğim besinlerden uzak kalmamamı sağlayarak kilo vermemi sağladı. Kilo vermenin, herşeyden önce de diyet yapmanın zor olmadığını İpek Hanım sayesinde anladım. Pozitif duruşu ile sizi çok iyi motive ediyor ve sert davranışlar sergilemeden sizin üzerinizde farkında olmadan otorite kuruyor.İpek Hanımı gözü kapalı öneririm.
Dilek ***
merhaba, fazla olan kilolarım beni fazlasıyla üzüyordu, internetten yaptıgım arastırma sonucu ipek hanımı buldum ve irtibata gectim. fulyada çalıştığı hastaneye gittim. kendisi cok sıcakkanlı ve pozitif enerji yayan bir diyetisyen. onun bu özelliği benim diyete başlamaya karar vermemde cok etkili oldu. Kendisinin de sık sık üzerinde durdugu gibi benim beslenme alışkanlıklarımı değiştirecek şekilde bir diyet planladı. diyet tam bana uygundu, cunku ipek hanım diyeti bana özel planladı. saatleri ve icerikleri bana uygun oldugu icin hic zorlanmadan uyguladım. 2 haftadır diyetime devam ediyorum, aslında daha yolun başındayız. farkında bile olmadan 2 haftada 2bucuk kilo verdim. ipek hanımı zayıflamak isteyen herkese tavsiye ediyorum. iyi günler.
Bora ***
İpek Hanımı internette bana uygun bir diyetisyen ararken tavsiyeediyorumda buldum. Sonra e-mail yolu ile kendisinden randevu aldım. İpek Hanıma gittiğimde 8 kilo fazlam vardı ve çok yoğun bir dönemimdeydim, evde yemek yapmaya çok vaktim yoktu. Ayrıca ilk defa o kadar kilo aldığım için ne yapacağımı bilemiyordum. Kendisi öncelikle günlük rutinimi öğrenerek yemek saatlerini bana göre ayarladı sonrasında damak tadıma uygun ve çok vakit kaybetmeden hazırlayabileceğim öğünler yazdı. Sonuç olarak diyet yaptığımı bile anlamadan 2 ayda 8 kilo verdim. Kilo vermenin yanı sıra nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim ve 3 ay geçmiş olmasına rağmen hala kilo almadım. Kilo verirken size destek olabilecek aynı zamanda beslenme tarzınızı değiştirecek bir diyetisyen arıyorsanız İpek Hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
Gülin***
İpek hanımı Televizyon programında gördüm . Televizyonda çok sıcaktı hemen arayıp randevu aldım. Daha önceleri diyetisyene çok fazla gittim. Farklı yöntemler denedim ama başarılı olamamıştım. İpek Hanım beni yaklaşık 10 aydır takip ediyor. Toplamda 35 kilo verdim. Diyetle ve spor ile. Diyete yeniden başlamama o vesile oldu. Önemli olan yaşam tarzınızı değiştirmek ve buna karar vermek. Diyetisyense burda çok çok önemli bir faktör. Kesinlikle iyi bir koç olmalı. Sorunuz olduğunda arayabilmelisiniz. Disiplin önemli bunu sağlayabilmeli, sağlarken de sizi kırmamalı ve inandırmalı . Kendisinden çok memnunum. Bana sabrı için ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Nurgül ***
İpek Hanım ı bundan yaklaşık 1 sene kadar önce internet sayesinde buldum. Kendisi ile ilgili yorumları okumuştum ve fotoğrafından sıcak bir insan olduğu izlenimi oluşmuştu bende.Eskişehirlileri seviyor olmamdan Eskişehirli oluşu bir artı olmuş olabilir tabi. Ama samimi duruşunun yanıltıcı olmadığını insan tanışınca anlıyor. Yaklaşık bir senedir aralıklarla son 5 aydır da düzenli olarak zayıflama konusunda ben ve kızkardeşim yardım alıyoruz kendisinden. Öncelikle birine kilo verdirmeye çalışırken aynı zamanda onu mutsuz etmemek için çaba harcıyor, bu çok önemli bence. Küçük ödüllerle, teşekkürlerle, aferinlerle destekliyor herzaman bizi. Gerektiği gibi kontrolü elden de bırakmıyor tabi. Herzaman güleryüzlü, canayakın ama var saygı uyandıran bir duruşu da var. Ben kişisel olarak çok memnun olduğumu, hatta kilo verme derdinin bitecek olduğuna sevinmesem yakında görüşmemize gerek olmayacağına üzüleceğimi söyleyebilirm. Kısacası kesinlikle tavsiye ederim.
Hande ***
İpek Hanim sayesinde kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. En iyi yönü, kacamaklariniz olsa bile azarlamaz, gicik etmeden, sinirlerinizi bozmadan yol gosterir size ve rahatsiz etmeyerek hatta motive ederek takip eder sizi, hatta çok sıkı takip eder ama paylasimlarda bulunarak, hal hatir sorarak ve her zaman sicacik gulumseyerek; hayat ritminize, tercih ve zorunluluklariniza saygi duyarak….. Allah ondan razi olsun; ictenlikle tavsiye ediyorum..
Gökcen ***
Askere gidene kadar hayatımda ciddi bir kilo sorunum olmamıştı, askerlikte aldığım kilolara askerlik sonrasında yenilerini de eklemiştim.2008 ilkbaharından itibaren aldığım kilolardan artık rahatsız olmaya başlamıştım. Kendimce diyet yapmaya başladım. Bir diyetisyenden profesyonel yardım alma fikri aklımda hiç yoktu. Daha sonra geçen birkaç ayın sonunda kaydedeğer bir ilerleme göremeyince, çevremdeki arkadaşlarımın başarısız olan ve tamamlanamayan diyetisyen örneklerine aldırmayıp, beslenmenin bir bilim dalı olduğunu düşünerek profesyonel yardım almaya karar verdim. Karşıma ikinci dünya savaşı öncesinde İngiliz başbakan Winston Churcill’in halkına dediği gibi bana “Ben size kan, gözyaşı ve ölüm vaadediyorum” diyecek, çok sıkı ve anlamsız diyet listelerine mahkûm edecek bir diyetisyen çıkmasını beklerken, tamamen tesadüfî olarak İpek Ağaca ile çalışma şansı buldum. İlk izlenimim çok iyi bir dinleyici olması idi. Sonrasında ise zaman zaman yoğunlaşan çalışma tempoma rağmen herzaman uygulanabilen, kendi içinde alternatifleri olan, insanı zorlamayan diyet listelerinden çok memnun kaldım.”Diyet” ve “Diyetisyen” kelimelerinden beklediğim negatifliği, zorlayıcılığı, sıkıcılığı hiçbir zaman hissetmedim. Ayrıca benim gibi yemek yapmaktan hiç anlamayan biri tarafından bile yapılan yemek tarifleride benim için ayrı bir eğlence oldu. Hayatımda ilk kez düdüklü tencere ile İpek Hanım’ın verdiği yemek tarifleri sayesinde tanıştım. Her konuştuğumda mutlaka ondan sağlıklı beslenme hakkında yeni şeyler öğrenmek, beslenme ile ilgili aklıma gelen sorulara ondan detaylı cevaplar almak gerçekten bir ayrıcalık. İpek Hanım’ın yardımı ile hedefime ulaşmama sadece birkaç kilo kaldı, ancak benim için kilo vermekten daha önemli olan ise beslenme alışkanlarımı değiştirebilmiş olmak ve de daha sağlıklı besleniyor olmaktır. Eğer amacınız hızlı, sizin özelliklerinize göre hazırlanmammış diyetlerle kısa zamanda sağlıksız kilo vermek değilde, sağlıklı zayıflamak ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek ise mesleki bilgisi, iyi bir dinleyici olması, güleryüzlü olması, herzaman çözüm odaklı ve samimi yaklaşımı ile İpek Ağaca’yı herkese tavsiye ediyorum. TEŞEKKÜRLER İPEK AĞACA.
Taylan ***
Beslenme, bir çoğumuz için kilo problemi ile gündeme gelen bir konudur ve bu sorunu beslen(me)me ile çözmeye çalışıp (yememek, içmemek yahut tek yönlü yemek gibi) içinden iyice çıkılmaz bir hale getiriyoruz, sonra da ” su içsem yarıyor” gibi söylemlerle hem beden hem ruh sağlığımızı hem de moralimizi bozuyoruz. İpek hem “onu da yiyin, bunu da yiyin” diyerek bir kere “uf şimdi kilo vericem ama yememem lazım” gibi kafamızdaki stresleri sildiği gibi bizi hayrete de düşürüyor düşünsenize yememe yemini ile gidiyorsunuz, “o yasak, bu yasak” denecek diye kendinizi hazırlamışsınız ancak “aaa bu az olmuş, burda niye bunu da yemediniz?” diyen bir diyetisyeni bir kere baştan seviyorsunuz. Çünkü “yasak” yok! yasak olan şey belki “yememek!” bu anlamda moral desteğini çok olumlu buldum İpek’in! bir süre sonra beslenmenin dinamik bir şey olduğunuz anlayıp beden makinasını sürerken beslenmenin ne kadar önemli olduğunu anlıyorsunuz, bu anlamda sordukça İpek’le beraber beslenme bilimine yakınlaşıp onun esiri değil onu bilen ve yediği ile barışan yedikçe sağlıklı bedene kavuşan biri oluyorsunuz. isteyene sorana İpek’ten bilimsel destek garanti ayrıca ne yediğinizden başka sizi siz olduğunuz için de ilgisini hissettiren, aradaki duvarları eriten, kendinizi özel hissettiren yakın ve samimi duruşu da kişisel anlamda taşıdığı olumlu bir özellik! arayan sorana tarafımdan tavsiye edilir! herkese sağlıklı ve mutlu bedenler beslenmeler
Nesrin***
Merhabalar, Sevgili diyetisyenimin uzmanligindan yaklasik 2 aydir faydalaniyorum. Kendisi sayesinde dengeli beslenmenin temellerini ogrendim ve gunluk yasamimda uyguluyorum. Eskisine gore kendimi cok daha zinde ve saglikli hissediyorum simdiye kadar verdigim birkac kiloda cabasi! Ipek Hanim son derece aciklayici, bilgili ve destekleyici bir insan. Kendisiyle iletisim kurmak hic zor olmuyor cunku son derece canayakin ve guleryuzlu. Eger hayatinizda bu yonde bir degisiklik yapmaya karar verdiyseniz kendisiyle gorusmenizi siddetle tavsiye ederim. Stefan ***
Stefan ***
Onun sayesinde çok sevdiğim bir içecek olan kolayı bıraktım (artık sevmiyorum. Cips gibi besinlerden vazgeçtim. Canım da istemiyor zaten. Artık çok daha sağlıklı ve formdayım. Artık çok daha sağlıklı besleniyorum. İpek Hanım insanı çok güzel ikna ediyor ve farkında olmadan o besinlerden soğumaya başlıyorsunuz. O yüzden ipek hanımı zayıflamak, kilo almak, hastalıklardan korunmak, sağlıksız beslenme davranışlarını değiştirmek, kısaca sağlıklı- yeterli-dengeli beslenmeyi öğrenmek isteyen herkese öneriyorum. Geçici değil; kalıcı sağlık çözümleri için İpek Hanım çok çok iyi bir seçim. Gökay ***
Gökay ***
İpek, diyetisyenliğini kendi hayatına çok iyi bir şekilde uygulayabildiği için verdiği diyetler, uygulanması açısından çok daha sıkıntısız ve çok daha başarılı,tavsiyesi bir kitabi bilgi olmaktan çok istenilen hedefe giden gerçekçi bir yol oluyor. Diyetin sadece bir zayıflama aracı olmadığını düşünerek iyi bir beslenme için herkesin danışabileceği oldukça başarılı bir diyetistyen,ipek. Eğer ipeği üç sıfatla tanımlasam bunlar: sıcak, iletişimde başarılı, iş dinamiğine sahip..
Mutlu ***
ben ipek hanım’ın kardeşinin yakın arkadaşıyım.ipek ile sadece 1 kere görüştüm (eskişehir’de).bana o görüşme esnasında saglıklı beslenmemın nasıl oldugunu kısaca anlattı. bana onerıler verdı ve yaşıma uygun olarak neler yapmam gerektıgını anlattı. kıbrıs’ta öğrenciyim.burada meyve sebzeler pahalı olsada saglıklı beslenmek ıcın ıpek hanım’ın bana ogrettıklerıne gore yaşamaya çalışıyorum. bana 1 görüşmede daha sağlıklı beslenmemi öğretti.uzun görüşebilseydim daha iyisini yapardı muhakkat. hepinize ipek hanım’o öneriyorum.
Cem ***
merhaba ben 19 yaşındayım ve ağırlığım 60 kg. diyetisyen ipek ağaca ile eskişehir de bir aile dostumuz sayesinde taniştım..bana istanbulda calışmaya başlayacağını söyledi..okulunu yeni bitirdiği için eskişehir de ailesinin yanında dinleniyordu..benim isteğim üzerine bana özel bir diyet listesi hazırladı..liste rahat uygulayabileceğim ve kolaylıkla anlayabileceğim bir liste idi. Söylediklerine ve hazırladığı listeye uyarak bir hafta gecirdikten sonra hemen kilo vermeye başladığımı gördüm..fakat ben ve annem bir otele tatile gittik..otelde yemekler acık büfe idi..sevdiğim tatlıları ve kızartmaları görünce diyet listesine uyamadım..arkasından adapazar ı na anneaneme gittik..orada ise benim sevdiğim mantı ve böreklerle beslendiğimden dolayı tekrar aynı kiloma döndüm..ipek hanım istanbul da calışmaya başlamış..beslenme konusunda danışmanlık isteyenlere ipek ağaca yı güleryüzlü oluşu ve sakin anlaşılır bir dil kullandığından dolayı tavsiye ediyorum..iyi günler.
Zulal ***
Benim üç yaşında bir kızım var.eskişehir de kızımı muayene ve kontrol için götürdüğüm bir özel sağlık kuruluşunda anne ve çocuk beslenmesi ile ilgili seminer verileceğini duydum ve birer hafta ile arayla ipek hanım iki kez seminer verdi..bebek beslenmesi konusunda medyadan pek cok doğru bilgi edindiğimi sanıyordum . ipek hanımı dinleyince coğu bilgimin yanlış ve eksik olduğunu farkettim..diyetisyen ipek hanım akıcı konuşması güleryüzlü tavrı ile sıkılmadan seminerin sonuna kadar ilgimizi topladı..şimdi istanbul da calışmaya başladığını duydum..kendisine başarılarının devamını diler.danışmak isteyen kişilere ipek hanımı tavsiye ederim
Melike ***