We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Simge Hanım ile 11 kg. verdik !

Simge Hanım ile 11 kg. verdik !

Değerli danışanım Simge Gürsoy çok yoğun çalışma saatlerine sahip bir öğretmen. Kendisi yoğun iş temposu yüzünden yürüyüşlerine istediğimiz kadar zaman ayıramadığı halde çok güzel kilo verdi. Beslenme alışkanlıklarını konuşarak diyet programını planladık ve her hafta beslenme programı üzerinden düzenlemeler yaptık. Yoğun çalışma temposu içerisinde sağlıklı beslenmeye nasıl kolayca zaman ayırabileceği üzerinde çalıştık ve çok da başarılı olduk. Simge hanım’ın şuanki kilosu artık ideal kilo aralığında. Ama Simge hanımın kendisini en iyi hissettiği kiloya ulaşmak için birkaç kg. daha ağırlık kaybını hedefliyoruz.

Uzm. Dyt. İpek AĞACA ÖZGER
Temmuz-2013

Simge hanım; birlikte uyguladığımız diyet programı ile 11 kg. ağırlık kaybettik. 11 kg. hafifledikten sonra hayatınızda neler değişti? Kilo verme sürecinizdeki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Öncelikle aşırı kilolarım yüzünden üzerime giydiğim kıyafetleri yakıştıramıyordum ya da çok beğendim bir kıyafetin bedenini bulamıyordum. Bu durum beni çok üzüyordu. Şimdi ise istediğim her şeyi giyebiliyorum. En önemlisi de; sağlıklı beslenme ve diyetle birlikte hayatıma spor da girdi. Spor, daha önce yapabildiğim bir aktivite değildi. İpek hanım ile tanışmadan önce fazla su da içemiyordum. Şimdi ise su içme alışkanlığı kazandım.
Diyet yaparken her şeyden azar azar yedim, hiç zorluk çekmedim. Hiç bir yiyecekten de mahrum kalmadım. Diyet yaparken sağlıklı da beslendim. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca’ ya çok teşekkür ederim.
Simge Gürsoy