We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Online Diyet ile Zayıflayabilir miyim?

Online Diyet ile Zayıflayabilir miyim?

Online Diyet Sistemi

Günümüzde hızla artan online diyet sisteminin,  aslında değişen ve gelişen   koşullarda çok kolay bir diyet yapma şekli olduğunu biliyor muydunuz?

Hala online diyet sisteminden haberdar değilseniz, online diyet sisteminin sizlere sağladığı faydalara mutlaka göz atmalısınız!

Yoğun İş Temposunda Olan Kişilere İlaç Gibi Geldik

Özellikle randevuları ertelemekten ya da randevularını takip edememekten şikayetçi olan yoğun çalışanlar için online diyet çok ideal bir sistem.

Ofisten çıkıp randevusuna yetişmek için girilen trafik stresi ve birebir görüşme için ayırmanız gereken özel bir vakit olmadan; online diyet sistemi ile beslenme planınız elinize ulaşmış oluyor. Böylece zamandan tasarruf etmiş ve arta kalan zamanınızı kendinize ayırabilme fırsatı yakalıyorsunuz.

Online Diyet Sistemi Sayesinde Aramızdaki Mesafeleri Kaldırdık!

Sadece yoğun iş temposuna sahip kişiler değil, Dünya’nın her yerine ulaşmak bu sistem ile mümkün. Zayıflamak için farklı şehirlerde ya da ülkelerde olmak artık bahane olmaktan çıkıyor. Biliyoruz ki enerjinizin uyduğu bir diyetisyen ile çalışmak kilo verme sürecini en çok kolaylaştıran etmenlerden biri. Bunun için elimizden geleni yapıyor, aklınıza takılan tüm soruları yanıtlıyor ve diyet listenizi size vaktinde ulaştırıyoruz.

Hedefimiz Hem Sağlıklı Hem De Kalıcı Kilo Kaybetmek

Beslenme planınızı oluştururken en sağlıklı mevsim sebze ve meyvelerini göz önüne alarak, menünüzün yeterli ve dengeli olmasına özen gösteriyoruz.

Çağımızın beslenme şartlarını göz önüne alıyor  ve sürdürülebilir beslenmeyi hedefliyoruz. Gittiğiniz her yerde ulaşabileceğiniz alternatiflerin bulunduğu listeniz ile kafanız karışmadan sağlıklı beslenmeniz mümkün!

Nerede Olursanız Olun Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız!

Beslenme rutininiz mi bozuldu?

Akşam yemeğini dışarıda yemeniz gerekti ve siz yemekte ne tercih edeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız?

Acaba önünüzdeki yiyeceklerden hangisi diyetinize uygun, hangisi değil?

En sevdiğiniz yemek masanızda duruyor ve siz kaç kaşık yiyeceğinizi bilemiyor musunuz?

İşte bu cevapların hepsini bir tık ile cevaplandırıyor, aklınızdaki  soru işaretlerini kaldırıyoruz! Böylece beslenme planınız aksamadan devam etmiş oluyor, uyumunuz da bozulmuyor…

Özetle; içinde Whatsapp iletişimi mevcut olan online diyet sistemi sayesinde mesai saatlerinde diyetisyeniniz ile rahatça iletişim kurabilecek ve beslenmeniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt alabileceksiniz!

Artık Öğün Saatlerimi Kaçırıyorum Derdiniz Olmayacak! 

Haberleşmeye oldukça önem verdiğimiz bu sistemde sıklıkla sizlere öğün saatlerini hatırlatacağımızdan; ara öğün ve ana öğünleriniz bundan böyle şaşmayacak ve kolayca alışkanlık kazanabileceksiniz.

Hem Beslen Hem Öğren…  

Diyet listelerinize ek olarak hazırlamış olduğumuz e-bültenler sayesinde her hafta farklı bir konuda beslenme bilgisi edinmiş oluyorsunuz. Bu bilgiler hem sizin diyete uyumunuzu kolaylaştırıyor hem de motivasyonunuzu arttırıyor. Bu sayede karşılaştığınız güçlüklerin üstesinden gelmek çok daha kolaylaşabiliyor ve diyet listenize olan uyumunuzu da bozmamış oluyorsunuz.

Siz Özelsiniz, Listeniz De Size Özel !

Listeye bir hafta değil her hafta uyum sağlamak ancak kişiye özel hazırlanan bir diyet listesi ile mümkün. ‘Renkli Online Diyet Beslenme Anamnez Formu’ yoluyla sizden ayrıntılı olarak kişisel ve beslenme ile ilgili  bilgilerinizi alıyoruz. Aldığımız bu bilgileri göz önünde bulundurarak; yaşam tarzınıza uygun olacak şekilde listenizi planlıyoruz.

Her Hafta Listenizi Tarifler İle Renklendiriyoruz!

Size özel planladığımız diyet listenize, her hafta fit ve pratik bir tarif ekleyerek kilo kaybetme sürecini çok daha keyifli hale getiriyoruz. Bu sayede diyet listenizde alternatif sayınız gittikçe artıyor ve yediklerinizden sıkılmadan, keyifle listenize uyum sağlamış oluyorsunuz.

Aç Kalmadan Zayıflıyoruz

Menüleri, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda tüm besin öğesi ihtiyaçlarınızı hesaplayarak oluşturuyoruz. Genellikle, 3 ana 3 ara toplamda 6 öğünden oluşan menülerimiz sayesinde uzun süreli açlık yaşamadan, dengeli kan şekeri seviyesini sürdürerek kaybedeceğimiz kilo hedefine ulaşıyoruz.

Kaçamaklarınızı Birlikte Belirliyoruz, Sağlıklı Kaçamaklara Da Yer Veriyoruz!

Gün içerisinde sizlere hiç beklemediğiniz bir anda Renkli Diyet ekibi tarafından gönderilen  ‘Kaçamak yapılmadı değil mi?’ ya da ‘Bugün neler tükettiğinizi paylaşmak ister misiniz?’ gibi soruları ile diyete uyumunuzun kontrol edildiği bu sistemde kaçamak sayısını minimumda tutmaya yardımcı oluyoruz! Listenize uyumunuzu değerlendirip sizi motive edecek şekilde belirli dönemlerde sağlıklı kaçamakları beslenmenize ekliyoruz. Böylece lahmacun tüketerek bile zayıflamanızı mümkün hale getiriyoruz, tabii ki porsiyon kontrolünü sağlayarak…

Online Diyet Sisteminin En Güzel Yanı: Artık Diyet Listelerinizin Tarihlerini ve Yerlerini Karıştırmayacaksınız, Yıllarca Saklayabileceksiniz !  

Mail üzerinden haftalık olarak tarihleri belirli ve düzenlenmiş şekilde yönlendirilen online renkli diyet listelerinizi dilerseniz tek bir dosyada toplayın dilerseniz mailinize kaydedin ve yıllarca saklayın! Böylece kağıt israfına da son vermiş oluyoruz.

Çok Sık Seyehat Ediyorum, Beslenmemi Bu Nedenle Hep Aksatıyorum Mu Dediniz? Online Diyet Sistemi Bu Duruma Son Veriyor!

Sık sık yapılan tatiller, iş seyahatleri veya yoğunluktan iptal edilen randevular, iptal edildiğinde aksayan beslenme planlarına bu sistemde yer yok. Sürekli iletişim halinde olduğumuz online diyet sistemi ile seyahatlerinizde de sizleri yalnız bırakmıyor, bulunduğunuz şehir/ülkeye özgü beslenme programınızı planlıyoruz. Böylece diyetinizi aksatmadan seyahatinizi tamamlamış, diyet sürecinizi de aksatmamış oluyorsunuz.

Yurtdışında Yaşayanlar İçin Online Diyet Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Dünya’nın  her yerine ulaşabildiğimiz  online diyet sistemi sayesinde; yurt dışında yaşayan ancak Türk beslenmesine sahip kişiler artık damak zevkine ve beslenme alışkanlıklarına uygun Türk Diyetisyen tarafından planlanmış listelerini keyifle uygulayabilecek!

Kilo Kaybederken Cebinizi De Düşündük!

Online diyet programları maddi açıdan da sizi zorlamayacak. Size en uygun diyet programlarımızı incelemek için tıklayın.

 

Uzm. Diyetisyen İpek AĞACA