We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Gülşah ile ideal kilomuza kavuştuk!

Gülşah ile ideal kilomuza kavuştuk!

Kilo vermek için bugüne kadar vermiş olduğum en doğru karar; uzman bir diyetisyene gitmek ve danışmak oldu. Gittiğimde, önceden yapılan denemelerin, kulaktan dolma fikirlerle kilo verme çabalarının boş olduğunu İpek Hanım sayesinde öğrenmiş oldum. Burada danışanlara da büyük iş düşüyor; kişiye özel yazılmış bir diyetle ve bu diyeti tabii ki hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması gereken sporla birlikte yaptığımızda ortaya harika sonuçlar çıkıyor.

Yolumun bir şekilde İpek Hanım ile kesişmesiyle ben sadece fazla kilolarımı vermedim; kendi özelimde ve genel anlamda nasıl beslenilmesi gerektiğini öğrendim ve bunu diyetim bitmiş olmasına rağmen sağlıklı beslenme modelini sürdürerek kilo kontrolümü sağlamış oluyorum. Arada yapılan ufak çapta kaçamakları da tolere edebilmeyi öğrendim. Bu sayede artık her öğünümü bilinçli bir şekilde yiyorum.

Hedefe giderken olması gereken 4 kriterin de; kilo vermeye hazır olmak, uzman bir diyetisyene danışmak, kişiye özel diyete harfiyen uymak ve spor yapmak olduğunu düşünüyorum.

Sevgili İpek Ağaca Özger’in bu yolda bana olan katkılarından dolayı kendisine çok çook teşekkür ederim.

Sağlıklı ve formda günler bizimle olsun… 🙂