We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Eralp Bey ile 6 ayda 31 kg. verdik!

Eralp Bey ile 6 ayda 31 kg. verdik!

Çok değerli danışanım Eralp bey ile 3 sene önce diyet programina başladik.

Çok net hatırlıyorum: haftaiçi bir gün akşam saatleriydi; kendisi benimle tanışmak için ofisime geldiğinde ‘Ben hemen şimdi diyete başlamak istiyorum!’ demişti. Kilo vermeyi çok istiyordu ve çok kararlıydı. 6 ay süresince her hafta olmak üzere düzenli olarak görüştük ve 6 ayın sonunda 31 kg. vererek ideal kiloya ulaşmıştık.

Eralp bey, o zamandan beri arada ofisime uğrar, kilosuna bakar; sohbet ederiz. Geçtiğimiz hafta bana uğradığında bu fotoğrafı çektik.. Eralp bey 2,5 senedir halen aynı kiloda. Kilo vermek kadar kiloyu korumak da çok önemli! Başarısından dolayı Eralp Bey’i tekrar tebrik ediyorum…

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger-2013

Eralp Önal’ın kaleminden:
İpek hanım, profesyonel anlamda destek aldığım ilk ve tek diyet uzmanıdır.
6 aylık bir takip programının gereği olarak, her hafta ziyaret ettim. Gerçekçi, uygulanabilir ve bana özel çözüm önerileri ve yaklaşımları ile, 103 kg olarak başladığım bu süreci, birlikte ve mükemmel bir biçimde tamamladık.

6 ay sonunda tam 31 kg verdim ve bugün 72 kg olarak, koruma programı uyguluyorum.
Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Özel ve iş yaşamımdaki tüm tanıdıklarıma tavsiye ettiğim ve bizzat yönlendirdiğim, sevgili diyet uzmanım İpek Ağaca’yı tanımış olmaktan, büyük memnuniyet duyuyorum.

Eralp Önal-2011