We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Dijitalleşen Dünyada Diyetler de Dijitalleşti!

Dijitalleşen Dünyada Diyetler de Dijitalleşti!

Dijitalleşen Dünyada Diyetler de Dijitalleşti!

Modern hayatın beraberinde getirdiği teknolojiyi yaşantımızın her anında kullanır olduk; beslenmemizde bile! Yemek siparişleri için kullandığımız telefon uygulamaları, internetten aldığımız aylık yemek abonelikleri, günlük aldığımız kaloriyi hesaplayan akıllı saatler, yağ ve kas oranı ölçen ev tipi tartılar, günlük adım sayımızı ölçen telefonlar, telefon üzerinden yazışarak danışmanlık aldığımız online diyet hizmeti…

Bundan yıllar önce ‘online diyet’ leri çok da sağlıklı bulmayan bir Beslenme Uzmanı olarak; artık tam tersine çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Öyle bir hayat koşuşturmacası içindeyiz ki; her hafta Diyetisyen randevusuna gitmek pek de kolay olmuyor. En az yüzyüze görüşmeler kadar fayda sağladığımız online diyet sistemi ile sadece yoğun iş temposuna sahip kişilere danışmanlık vermiyoruz. Online diyet sistemi ile yurtdışında veya şehirdışında yaşayan kişilere danışmanlık veriyoruz. Özellikle de yurtdışında yaşayan Türkler, Türk yeme alışkanlıklarına sahip olduklarından Türk Diyetisyenle çalışmak istiyorlar. Kahvaltıda kruvasan ve kahve yerine peynir, domates, zeytin, ekmek ile diyet uygulamak istiyorlar. Yeni doğum yapan anneler ve hamile kadınlar da online diyet danışanlarımızdan… Özellikle de yeni doğum yapan anneler bebeklerini her hafta bırakmada sıkıntı yaşadıklarından bu süreçte evden diyet programlarına uyabiliyorlar. Diyet programı planlarken amacımız kişiye özel tavsiyelerde bulunarak yasaksız ve renkli bir program hazırlamak…

Online diyet sistemininsağlayacağı 7 fayda şöyle :

  1. Zamandan tasarruf!

Çünkü; birebir görüşme için özel vakit ayırmanıza gerek olmadan size özel planlanmış diyet programınız bir tık ile elinize ulaşmış oluyor.

  1. Aramızdaki mesafeleri kaldırıyoruz!

Online diyet sistemi sayesinde farklı şehirlerde yaşasak dabirlikte çalışma fırsatı yakalıyoruz! Renkli Diyet Ekibi olarak;  ideal kilonuza ulaşırken sizleri yalnız bırakmıyoruz.

  1. Trafik derdine son!

Randevularınıza giderken çektiğiniz trafiğin kalabalığı, stresi ve kaybettiğiniz onca zaman online diyet sistemi ile son buluyor!

  1. Cepten destek!

Whatsapp iletişimini kullandığımızonline diyet sistemi sayesinde diyetisyeniniz ile rahatça iletişim kurabilecek ve beslenmeniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabileceksiniz!

  1. Hiç düşmeyen motivasyon!

Gün içerisinde hiç beklemediğiniz bir anda ‘Bugün öğle yemeğinde ne yedin?’ veya ‘Kaç litre su içtin?’ gibi mesajlar alabilirsiniz. Diyete uyumunuzu çok önemsiyor ve motivasyonunuzu hep yüksek tutmaya çalışıyoruz!

  1. Artık öğün saatlerimi kaçırıyorum derdiniz olmayacak!

Sıklıkla sizlere öğün saatlerini hatırlatacağımızdan; düzenli beslenmeyi kolayca alışkanlık kazanabileceksiniz.

  1. Seyahatlerde de yanınızdayız!

Sık sık yapılan tatiller, iş seyahatleri veya yoğunluktan iptal edilen randevular, iptal edildiğinde aksayan beslenme planları artık son buluyor! Seyahatlerinizde de sizleri yalnız bırakmıyor, bulunduğunuz şehir/ülkeye özgü beslenme programınızı planlıyoruz.

Renkli ve Sağlıklı Günler…

İpek Ağaca Özger

Uzman Diyetisyen