We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Berrak Hanım ile 4 ayda 17kg. verdik !

Berrak Hanım ile 4 ayda 17kg. verdik !

 

Berrak Hanım; kilo vermeye nasıl karar verdiniz?

Ayakkabılarım ayağıma 2 numara küçük gelmeye başladığı zaman durumuma acil olarak müdahale etmem gerektiğini fark ettim. 🙂 2005-2011 yılları arasında sağlık sebebiyle kullandığım ilaçların yan etkisi olarak 25 kg aldım. Sizinde bildiğiniz gibi bu kadar kilo fazlası vücutta inanılmaz bir deformasyon yaratıyor ki bu da yaşam kalitesini tamamen sıfıra indiriyor. 

Birlikte uyguladığımız diyet programı ile 4 ayda 17kg. verdik. 17 kg. hafifledikten sonra hayatınızda neler değişti?

Dış görünüşün sağlıklı bir hale gelmesi tabiî ki çok güzel bir durum ama benim en çok memnunluk yaşadığım etkisi psikolojimde olan değişim. Vücudumda onca ağırlığı taşımadığın için son derece enerjik bir insan haline geldim. Buda benim hayata dair yaşadığım her anda daha da mutlu kıldı. Ve tabi güzel ayakkabılarıma ulaşmakta cabası 🙂

Kilo verme sürecinizdeki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Kendinle baş başa verdiğin mücadelenin gergin ve stresli bazı bölümleri var tabi mesela ölçümlerin alındığı anlar gibi. İtiraf etmeliyim ki siz olmasaydınız bu benim için çok ama çok sıkıcı bir durum olacaktı. Yaklaşımınız, bana verdiğiniz güven, vazgeçme noktalarımda bana aşıladığınız kendime inanç, uyguladığınız programın tamamen benim yaşam düzenime ve yemek zevkime uygun olması, tüm bu saydıklarım ve daha fazlası benim bu başarımda en büyük rolleri paylaşan unsurlar. Bu da kısaca sizin başarınız demek….

 

Beslenme alışkanlıklarınızı da düzenleyerek ideal kilonuza ulaştık. Sizi bir kez daha tebrik ediyorum!

Siz benim hayatıma dokunduğunuz  için asıl ben size çok ama çok teşekkür  diyorum.

Pınar Berrak Özbabacan