We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Arslan Bey ile 3 ayda 10 kg. verdik !

Arslan Bey ile 3 ayda 10 kg. verdik !

Arslan Bey 65 yaşında; Kendisinin mide yanması ve diyabet hastalığı var. Kan kolesterol seviyesi de oldukça yüksek. Arslan Bey, sağlığını iyi yönde geliştirmek için bana başvurdu. Doktoru ile irtibat halinde gittik. 3 ay boyunca her hafta düzenli olarak görüştük. Nasıl beslenmesi gerektiğini; ihtiyaçlarını belirledik ve yasaklar içermeyen sağlıklı bir beslenme programı çizdik. 3 ayda 10 kg. ağırlık kaybettik. Kan şekeri seviyeleri, kolesterol seviyeleri de iyi yönde değişti. Şimdi Arslan Bey, kendisini daha sağlıklı ve tabii hafif hissediyor . Kendisini tekrar tebrik ederim…
Ekim 2013

Arslan Özgül kaleminden:
İpek Ağaca’yı televizyon izlerken gördüm. ‘İşte benim Diyetisyenim!’ diyerek İpek hanıma ulaştım. Bu kararımı verirken ince ve narin yapılı olması oldukça etkili oldu. Çünkü örnek olmalı diye düşünüyorum. Uzman Diyetisyenimi dikkatle dinleyerek , kurallara uyarak herşeyi yedim. Hiçbir yasağım yoktu. Şuanda artık midem daha küçüldü; çok yemek yemek istemiyorum; daha az yiyerek hemen doyuyorum. 81 kiloydum; 71 kg.’a düştüm. 3 ayda 10 kg. verdim hem de hepsi yağdan!

İyi ki varsın İpek Hanım; saygılarımla en güzel günler sizlerin olsun.
Arslan Özgül