We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Online Diyet ile Dünyayı Zayıflatıyoruz

Online Diyet ile Dünyayı Zayıflatıyoruz

Online diyet WhatsApp, instagram, twitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile de desteklenerek kullanım kolaylığı sağlanıyor.

Online diyet  randevuları ertelemekten ya da randevularını takip edememekten şikayetçi olan yoğun çalışanlar için online diyet çok ideal bir sistem.

Ofisten çıkıp randevusuna yetişmek için girilen trafik stresi ve birebir görüşme için ayırmanız gereken özel bir vakit olmadan; online diyet sistemi ile beslenme planınız elinize ulaşmış oluyor. Böylece zamandan tasarruf etmiş ve arta kalan zamanınızı kendinize ayırabilme fırsatı yakalıyorsunuz.

Renkli Diyet Ailesi olarak online diyet ile tüm mesafeleri ortadan kaldırıyoruz. Sadece yoğun iş temposuna sahip kişiler değil, Dünya’nın her yerine ulaşmak bu sistem ile mümkün. Zayıflamak için farklı şehirlerde ya da ülkelerde olmak artık bahane olmaktan çıkıyor. Biliyoruz ki enerjinizin uyduğu bir diyetisyen ile çalışmak kilo verme sürecini en çok kolaylaştıran etmenlerden biri. Dünyanın neresinde olursanız olun biz Renkli Diyet online ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Amerika’da yapılan bir çalışmada; internetin zayıflama üzerine etkisini ortaya koyuyor. 18-60 yaş arası 91 sağlıklı ve hafif kilolu birey ile yapılan bir çalışmada; takip sistemi olan online kilo verme programlarının kilo vermeyi kolaylaştırdığı, kalıcı davranış değişikliği sağladığı ve kişinin kendi kendini kontrol etme yeteneğini geliştirdiği ortaya koymuştur.

Yapılan başka çalışmalarda ise diyetin başarısındaki en önemli etkenin motivasyon olduğu bulunmuştur. Online diyet ile size bir telefon kadar yakınız. 7/24 kuracağımız iletişim ile tam motivasyon diyet yolculuğumuza devam ediyoruz.

Diyeti sıkıcılıktan uzaklaştırıyoruz. Kişiye özel planladığımız diyet listenize, her hafta fit ve pratik bir tarif ekleyerek kilo kaybetme sürecini çok daha keyifli hale getiriyoruz.

Bu sayede diyet listenizde alternatif sayınız gittikçe artıyor ve yediklerinizden sıkılmadan, keyifle listenize uyum sağlamış oluyorsunuz.

Sizi zorlayacak, sıkıcı ve katı diyet programlarının ömrü maalesef çok uzun değil. Diyeti en fazla bir kaç hafta içinde bıraktığınızı, diyet sürecinde verilen kilonun fazlasının geri aldığınızı fark edeceksiniz. Bu sürdürülür olmayan katı diyetler sonucu metabolizma hızınız düşebilir, sağlığınız etkilenebilir. Bunların yanında büyük bir hayal kırıklığı yaşanıp maalesef diyete karşı bir ön yargı oluşabiliyor.

Biz listelerimizi oluştururken izden aldığımız bilgiler doğrultusunda tüm besin öğesi ihtiyaçlarınızı hesaplayarak oluşturuyoruz. Genellikle, 3 ana 3 ara toplamda 6 öğünden oluşan menülerimiz sayesinde uzun süreli açlık yaşamadan, dengeli kan şekeri seviyesini sürdürerek kaybedeceğimiz kilo hedefine ulaşıyoruz.

Gün içerisinde sizlere hiç beklemediğiniz bir anda Renkli Diyet ekibi tarafından gönderilen  ‘Kaçamak yapılmadı değil mi?’ ya da ‘Bugün neler tükettiğinizi paylaşmak ister misiniz?’ gibi soruları ile diyete uyumunuzun kontrol edildiği bu sistemde kaçamak sayısını minimumda tutmaya yardımcı oluyoruz! Listenize uyumunuzu değerlendirip sizi motive edecek şekilde belirli dönemlerde sağlıklı kaçamakları beslenmenize ekliyoruz. Böylece lahmacun tüketerek bile zayıflamanızı mümkün hale getiriyoruz, tabii ki porsiyon kontrolünü sağlayarak…

Porsiyon kontrolü demişken online diyet ile hem zayıflayıp hem de öğreniyoruz. Danışanlarımızdan sık sık isteğimiz öğün fotoğrafları ile doğru porsiyonun ne olduğunu konuşuyoruz. Bu sayede öğünlerinizi de kaçırmış olmuyorsunuz.

Yurtdışında yaşayan danışanlarımız veya sık seyahat eden danışanlarımız için yurtdışındaki beslenme trendlerini takip ediyoruz. Danışanımızdan ürünlerin fotoğraflarını göndermesini rica ediyoruz. İçerik karşılaştırması yaparak en sağlıklı ürünlerin tüketimini sağlıyoruz. Bu şekilde danışanlarımızda etiket okuma davranışı kazanmış oluyor.

Peki online diyet süreci nasıl işliyor?

Öncelikle web sitemiz üzerinden size uygun olan online paketimizi seçiyorsunuz. Daha sonra size göndereceğimiz formu doldurup bize iletiyorsunuz. Biz sizin gönderdiğiniz formun doğrultusunda size en uygun listeyi planlıyoruz. Siz özelsiniz listelerinizde size özel! Haftalık olarak tartı sonucunu whatsapp üzerinden fotoğraf olarak göndermenizi rica ediyoruz. Bu sayede kilo kontrolünü sağlamış oluyoruz. 7/24 iletişimle hedefe emin adımlarla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

 

Renkli Diyet

0546 583 53 09

www.renklidiyet.com