We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

KİŞİYE ÖZEL KİLO ALMA PROGRAMI

KİŞİYE ÖZEL KİLO ALMA PROGRAMI

Sağlıklı bir görünüm, kıyafetlerin içini dolduran zinde bir beden hayalinizi daha fazla ertelemeyin.

Diyet stresi yaşamayacağınız, midenizi şişirmeyecek, alışkanlıklarınızı değiştirecek, size beslenmeyi sevdirecek sağlıklı beslenme programınız için hemen randevu alın!

Peki görüşmeler nasıl oluyor, nasıl ilerliyoruz?

İşte kilo alma programının kapsamı:

  • İlk görüşmede ayrıntılı şekilde doldurduğunuz beslenme değerlendirme formu üzerinden beslenme alışkanlıklarınız, vazgeçilmez besinleriniz, sevdiğiniz besinler, varsa besin allerjileriniz, alışkanlıklarınız, yaşam şekliniz, sosyal durumunuz, psikolojinizin beslenme ile ilişkisi, fiziksel aktivite durumunuz, sağlık durumunuz, doktorunuzun görüp önerilerini eklediği son 6 ay içinde yapılmış olan kan bulgularınız, kullandığınız ilaçlar, kilo verme hikayeniz gibi noktalar üzerinde durduktan sonra; bir günlük besin tüketim kaydınızı (gün boyu (tüketim saati ve tüketilen  miktar bilgileriyle birlikte) yediklerinizi ve içtiklerinizi) alacağım.
  • Vücut analizi cihazı ile yapacağım ayrıntılı ölçüm sonucunuzda yağ ve kas dokusu ağırlığınız, BKI değeriniz, bel kalça oranınız, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametleri anlatıp yorumlayacağım. Tüm bu veriler doğrultusunda ulaşmak istediğimiz hedef kilonuzu belirleyeceğiz. Ve hedef kiloya ulaşmak için hemen yola çıkacak ‘Kişiye özel diyet’ programınızı birlikte planlayacağız. Uygulayamayacağınız bir beslenme programı hiçbir işe yaramaz; işte bu yüzden birlikte planlayacağız.
  • Her hafta belirli bir gün belirleyerek düzenli görüşmelerimize de başlıyor olacağız. Haftalık kilo takibinin doğru yapılabilmesi için; randevularımızın aynı gün ve aynı saatte, aynı kıyafetlerle ve aynı tokluk düzeyinde olması önemlidir. Haftalık vücut analizi ölçümlerinizi yaptıktan sonra genel olarak haftanın değerlendirmesini yapıp; bir önceki haftaki kilo alma sonucuna, istek ve önerilerinize, varsa o hafta gerçekleşecek sosyal etkinlikleriniz veya seyahat, iş toplantılarına uygun özellikte yeni diyet programınızı birlikte planlayacağız.

Kilo alma programındaki amacımız; kilonuzdaki artışın yanı sıra sağlıklı beslenmenin sizin için bir alışkanlık haline gelmesi ve alına  kiloların kalıcı olması!

İddia ediyorum; size özel planlayacağım beslenme programı ile rengarenk beslenecek, şişkinlik yaşamayacak, kararında doyacak, farkında olmadan hedef kilonuza ulaşacaksınız. Kilo artışını sağlarken, sağlığınızı da geliştireceksiniz!

Başarı hikayenizi yazmaya ne dersiniz?