We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

KİŞİYE ÖZEL KİLO VERME PROGRAMI

KİŞİYE ÖZEL KİLO VERME PROGRAMI

Formda bir vücut, hafif bir beden hayalinizi daha fazla ertelemeyin!

Yasaksız, dilediğiniz besini tüketebileceğiniz, diyet stresi yaşamayacağınız beslenme programınız için hemen randevu alın!

Peki görüşmeler nasıl oluyor, nasıl ilerliyoruz?

Kilo verme programının kapsamı:

  • İlk görüşmede ayrıntılı şekilde doldurduğunuz beslenme değerlendirme formu üzerinden beslenme alışkanlıklarınız, vazgeçilmez besinleriniz, sevdiğiniz besinler, varsa besin allerjileriniz, alışkanlıklarınız, yaşam şekliniz, sosyal durumunuz, psikolojinizin beslenme ile ilişkisi, fiziksel aktivite durumunuz, sağlık durumunuz, doktorunuzun görüp önerilerini eklediği son 6 ay içinde yapılmış olan kan bulgularınız, kullandığınız ilaçlar, kilo alma hikayeniz gibi noktalar üzerinde durduktan sonra; bir günlük besin tüketim kaydınızı alacağım.
  • Vücut analizi cihazı ile yapacağım ayrıntılı ölçüm sonucunuzda yağ ve kas dokusu ağırlığınız, BKI değeriniz, bel kalça oranınız, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametleri anlatıp yorumlayacağım. Tüm bu veriler doğrultusunda ulaşmak istediğimiz hedef kilonuzu belirleyeceğiz. Ve hedef kiloya ulaşmak için hemen yola çıkacak ‘Kişiye özel diyet’ programınızı birlikte planlayacağız. Uygulayamayacağınız bir beslenme programı hiçbir işe yaramaz; işte bu yüzden birlikte planlayacağız.
  • Her hafta belirli bir gün belirleyerek düzenli görüşmelerimize de başlıyor olacağız. Haftalık kilo takibinin doğru yapılabilmesi için; randevularımızın aynı gün ve aynı saatte, aynı kıyafetlerle ve aynı tokluk düzeyinde olması önemlidir. Haftalık vücut analizi ölçümlerinizi yaptıktan sonra genel olarak haftanın değerlendirmesini yapıp; bir önceki haftaki kilo alma sonucuna, istek ve önerilerinize, varsa o hafta gerçekleşecek sosyal etkinlikleriniz veya seyahat, iş toplantılarına uygun özellikte yeni diyet programınızı birlikte planlayacağız.
  • Haftalık olarak hedef kilonuzu belirleyerek programımızı tamamlayacağız.

Kilo verme programındaki amacımız; kilo vermenin yanı sıra sağlıklı beslenmenin sizin için bir alışkanlık haline gelmesi ve verilen kiloların kalıcı olması!

İddia ediyorum; size özel planlayacağım beslenme programı ile rengarenk beslenecek, çok doyacak, kilolarınızı kaybederken sağlığınızı da geliştireceksiniz!

Bir başarı hikayesine imza atmaya ne dersiniz?