We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Takipli Online Diyet

Takipli Online Diyet

Kilo problemi yaşıyor ve ne denesen başarısız mı oluyorsun? Kendini hamur işi, tatlı, abur cubur yememek için tutuyor ama 10 gün sonra tekrar yemeye mi başlıyorsun? Neden kendini kısıtlamak, sabretmek yerine hayatında her şeyi yiyebileceğin bir beslenme düzenine geçmiyorsun?

DİYET YAPMAK

Bu süreç senin için zorlu, sıkı ve tatsız yemeklerden oluşmamalı. Beslenme asla ara vermediğimiz, yaşamımızın her alanında bulunan bir süreçtir. Diyet ise senin için zayıfladığın, ideal kilona kavuştuğun 1-2 aylık bir süreçten oluşuyor. Diyetini tamamladıktan sonra eskiden yediğin düzene geri dönüyor ve tekrar kilo alıyorsan burada hata var demektir.

RENKLİ DİYET İLE MUTLULUK

Evet, doğru beslenme psikolojik olarak kısıtlama hissetmediğin, mutlu olduğun, leziz yemeklerle doyduğun bir düzendir. Şu anki düzeninde yapacağın ufak değişiklikler ile istediğin kiloya kavuşabilir, daha rahat hissedebilirsin. Samimi, sıcak kliniğimizde Renkli Diyet ekibi Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger ve Diyetisyen Beste Pulat olarak danışanlarımızı sağlıklı kilosuna kavuşturuyor, beslenme düzenini öğretiyor ve mutlu ediyoruz.

Kliniğe gelmeye vakti olmayan, İstanbul’da ve Türkiye’de yaşamayan danışanlarımız için ise bir danışmanlık hizmeti sağladık. Takipli online diyet! Bu sistem sayesinde diyetisyenin sürekli yanında oluyor. Klinikte sağladığımız seanslarımızı mobile taşıdık. Telefon üzerinden sağladığımız görüşme ve sizin doldurduğunu bilgi formu sayesinde beslenme profilinizi inceliyoruz. Size uygun programımızı internet aracılığı ile iletiyor ve whatsapp üzerinden sürekli takipte oluyoruz.

TAKİPLİ ONLİNE DİYET SİSTEMİ

Bu sistemde uzaktan diyetisyen danışmanlığı alabiliyorsunuz. Öncelikle bilgi formumuzu dolduruyor ve telefonda diyetisyen görüşmesi yapıyorsunuz. Ardından size özel hazırladığımız beslenme programını uygulamaya başlıyorsunuz. Gün içerisinde mesai saatlerinde sürekli whatsapptan iletişim halinde kalıyor ve diyetisyeninizle birlikte gününüzü sürdürebiliyorsunuz. En güzel avantajı dışarıda, doğum günü partisinde veya bir cafede otururken ne yiyeceğinize karar veremiyorsanız diyetisyene yazıp bilgi alabiliyorsunuz.

 

Umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.