We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

MEVSİMSEL DİYETLERE SON!

MEVSİMSEL DİYETLERE SON!

Fazla kiloları kış aylarında çözmeye başlayalım.Kışın soğuk günlerinde kalın ve bol kazaklarımızın içerisinde fazla kilolarımızı görmezden gelebiliyoruz.

Baharın gelmesi ve yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte fazla kilolar canımızı sıkmaya başlıyor değil mi? Kendimizi ince yazlık kıyafetler içerisinde veya bikinili düşündükçe canımız iyice sıkılıyor.

Baharın gelmesi ile fazla kilolar nasıl verilecek diye kara kara düşünmeye başlıyoruz. Halbuki kışın fazla kilo sorununu çözmeye başlamış olsa idik, şimdiye kadar böyle bir sorunumuz olmayacak, kendimizi bu denli kötü hissetmeyecektik.

Mevsimsel Diyetler ile Sağlığımızı Bozuyoruz!

Yaza girerken uyguladığımız ağır diyetler ile yanıltıcı şekilde kilo veriyoruz. Yani verdiğimiz kilolar aslında kalıcı olmuyor, bu diyetleri bıraktığımız anda geri alıyoruz. Bu tarz diyetler bizim sağlığımızı bozuyor, metabolizmamızı alt üst ediyor.

Bunu ne biz, ne de vücudumuz hak etmiyor! Sağlıklı şekilde ve kalıcı şekilde kilo vermek için mutlaka Diyetisyen kontrolünde, Diyetisyenimizin kişiye özel planladığı diyeti uygulamalıyız. Hızlı şekilde kilo vermek marifet değil, kalısı ve sağlıklı şekilde kilo vermek önemli olan.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için sağlıklı diyeti yaşam tarzı haline getirmeliyiz!

Yaza girerken diyete başlamak, yazın bitişiyle bırakmak değil de; sağlıklı bir diyeti yaşam tarzı haline getirmeliyiz.
Bu şekilde hem sağlıklı şekilde ideal kiloya kavuşabilecek, hem de verdiğimiz kiloları koruyabileceğiz. Herşeyden önce kendimizi daha mutlu hiseedeceğiz. Sağlıklı diyeti yaşam tarzı haline getirmek için bir Diyetisyenden yardım almalıyız.