We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Burak ile 8 kg. Aldık!

Burak ile 8 kg. Aldık!

İpek Hanım ile hayatımın çok yoğun stresli bir dönemi sonucunda sürekli kilo kaybetmeye başlamam sonucunda tanıştık. Aşçı-Pastacı olmama rağmen iştahsızlığım ve hızlı çalışan metabolizmam yüzünden asla kilolara tutunamıyor ve kilo alamamamın üzerine bir de kilo kaybetmeye devam ediyordum.

Ailemin diyetisyeninin tavsiyesi üzerine randevu aldığım İpek Hanım, yaptığı ölçümler ve karşılıklı konuşmalarımız üzerine bana kısa sürede sağlıksız bir biçimde verdiğim kiloları sağlıklı şekilde geri almamı sağlayacak yeni bir diyet programı yazdı ve sayesinde düştüğüm 48 kg’dan onun gözetiminde 54 kiloya kadar ulaştım. Görüşmelerimizin bitmesinden sonra bile uygulamaya devam ettiğim aynı programla şu anda 56 kg’dayım, ve emin adımlarla kilo almaya devam ediyorum! 🙂

Bir çok insan kilo verememekten şikayetçidir; ancak bu madalyonun öbür tarafında olup kilo alamamaktan müzdarip insanların problemini ne yazık ki çok ciddiye almazlar. İpek Hn. , problemimden bahsettiğimde duymaya alıştığım klişe kalıpların hiç birini bana tekrar etmeden ciddiyet ve profesyonellikle bana yardımcı oldu; haftalık kontrollerimizde karşılıklı konuşarak yeni programlar hazırladık ve sayesinde sağlıklı ve gayet hızlı bir biçimde kas-yağ dengesini sabit tutarak kilo alıyorum. Bütün yardımlarınız için teşekkür ederim! Kilo alma problemi olan herkese Uzm. Diyetisyen İpek Ağaca’yı şiddetle tavsiye ederim.

Burak ÖZBAY