We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Seminer – Workshop Planlama
  • Ofiste Diyetisyen Var! Seminer

Uzm. Diyetisyen İpek Ağaca Özger tarafından şirket çalışanlarına yönelik ofis beslenmesine dair seminerler gerçekleştirilir. İş yerinde sağlıklı beslenmenin püf noktalarından, ofiste renkli beslenmeden, işyerinde genel beslenme önerilerinden, ofiste kilo kontrolünden bahsedilir. Konular çeşitlendirilerek seri şeklinde planlanabilir. Etkinlik eğlenceli bir mini yarışma ile bitirilir.

 

  • Ofiste Diyetisyen Var! Workshop

İşyerinde ara öğün saatinde bir araya gelinir; hep birlikte meyve salatası, renkli smoothieler, ara öğün karışımları hazırlanır. Beraberinde sağlıklı beslenmeye dair bilgiler verilir ve sohbet edilir. Çalışanlar keyifli vakit geçirirken; sağlıklı ara öğün yapmaları ve bilgilenmeleri sağlanır. Bu workshop öğle yemeği saatinde de gerçekleşirse çalışanların menü seçimleri yorumlanır. Sağlıklı menü oluşturmada örnekler üzerinde durulur. Etkinlik eğlenceli bir mini yarışma ile bitirilir.

Okullarda Düzenlediğimiz Seminer ve Workshoplar

  • ‘Okulda Diyetisyen Var!’ Seminer

Uzm. Diyetisyen İpek Ağaca Özger tarafından okullarda öğrencilere yönelik okulda sağlıklı beslenmeye seminerler gerçekleştirilir. Sağlıklı beslenmenin püf noktalarından, okulda ve evde renkli beslenmeden, okul için pratik ara öğün önerilerinden, derslerde ve sınavlarda performansı yükselten besinlerden bahsedilir. Konular çeşitlendirilerek öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik karar verilir. Etkinlik eğlenceli bir mini yarışma ile bitirilir.

 

  • Okulda Diyetisyen Var! Workshop

Okulda öğle yemeğinde veya ara öğün saatinde yemekhane veya toplantı salonunda bir araya gelinir. Ara öğün saatinde hep birlikte meyve salatası, renkli smoothieler, ara öğün karışımları hazırlanır. Öğle yemeği etkinliğinde doğru menünün nasıl olması gerektiğinden ve öğrencilerin seçimlerinin yorumlanması ve sağlıklı bir menü hazırlama örneklendirilir. Beraberinde sağlıklı beslenmeye dair bilgiler verilir ve sohbet edilir. Öğrenciler etkinlik sırasında keyifli vakit geçirirken; sağlıklı beslenmeleri ve bilgilenmeleri de sağlanır. Etkinlik eğlenceli bir mini yarışma ile bitirilir.

 

  • Seminer/workshop bitiminde ‘Renklerle Diyet’ kitabı imza etkinliği

Tüm kitabevlerinde satışta olan Uzm.Diyetisyen İpek Ağaca’nın sağlıklı beslenme, meyve ve sebzelerin renkleri ve antioksidan içerikleri üzerine hazırladığı ‘Renklerle Diyet’ kitabının dileyen kişilere indirimli ve imzalı olarak sağlanması.

Düzenlenen workshoplar ile keyifli, eğlenceli ve bilgilendirici bir ortam sağlanır. Çalışanların sosyal aktivitesi ve bilgi düzeyi arttırılarak şirkete veya kuruma olan bağlılığı artar.