We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Menü Planlama

Toplu Yemek Hizmeti Verilen Tüm Kurumlara ‘Menü Planlama’ Hizmeti Veriyoruz!

  • Şirketlere,
  • Okullara,
  • Huzur evlerine,
  • Kreşlere,
  • Toplu yemek sistemi sağlanan tüm kurumlara menü planlama hizmeti verilmektedir.

 

Lezzetli ve Sağlıklı Menüler Kişileri Mutlu Eder, Motivasyonu Arttırır!

Renkli Diyet ekibinin hazırladığı menüler sayesinde lezzetli, doyurucu ve besleyici yemekler tüketilir. Böylece çalışanlar, öğrenciler ve kurumun üyeleri işyerine olan bağlılığı, memnuniyeti artar.

Toplu ortamda tüketilen yemeklerin lezzetli olması çalışanlar, öğrenciler ve kurumun üyeleri için işyerinde daha samimi bir ortam sağlar, mola saatleri keyifli geçer.

 

Menüler Tüketecek Olan Kişilerin İhtiyaçlarına Yönelik  Hazırlanır

Planlanan menülerin enerji ve besin değerleri kurumda tüketecek olan kişilere uygun miktar ve çeşitte olacak şekilde hazırlanır. Menüleri tüketecek olan kişi, günlük hareketi az olan bir masabaşı çalışanı da olabilir; şantiyede çalışan ve çok enerji harcayan bir işçi de… 3 yaşında çocukların olduğu kreş öğrencileri veya 75 yaşında bir yaşlı… Diyetisyen kontrolünde hazırlanan menüler tüketicinin ihtiyaçlarına uygun hazırlanır. Hastalık, alerjiler, intolerans vb. durumlar da göz önünde bulundurulur. Böylece tüketen kişilerin hem sağlıklı beslenmeleri; hem de kilo denetimi sağlanır.

 

Doğru Planlanmış Menüler Doyurur; ama Kilo da Aldırmaz!

Menülerin posa içerikleri, enerji ve diğer besin ögeleri içerikleri hesaplanarak hazırlanır. Dengeli şekilde hazırlanmış bu menüler, kişilerde tokluk sağlarken; yemek sonrası ağırlık yapmaz, uyku hali ve yorgunluk yaratmaz. Tam tersine; tüketen kişiyi zinde ve iyi hissettirir.

Yemeklerin yağ, şeker, tuz oranları yeterli seviyelerde tutularak hazırlanır. İhtiyaç dahilinde enerji içeren menüler, kişilerde kilo alımlarına sebep olmaz.